Capital T emocionohet nga fansat me një video përmbledhse të vitit 2021

Tash kur i ka ardhur fundi i vitit, të gjithë reperët po falenderojnë mbështetësit e tyre, shkruan lajmi.net.

Edhe Capital T e ka bërë të njëjten gjë.

Me një video përmbledhëse të vitit 2021 e bërë nga fansat e tij, Capitali ka emocionuar ku i ka falenderuar të gjithë ata që e kanë mbështetur atë.

Dy vitet e fundit kanë qenë sfiduese për artistët shqiptarë për shkak të Covid-19 sa i përket koncerteve, por që projektet e tyre kanë qenë të pashmangshme.

Capital-i ka publikuar shumë këngë të suksesshme gjatë 2021, si dhe bashkëpunime ndër to edhe me Elvana Gjatën./Lajmi.net/