Britney vazhdon t`i befasojë fansat me postime ‘nudo’

Britney Spears ka arsye të ndihet e çliruar tani.

Britney Spears ndau një seri postimesh shumë provokuese në Instagram, duke u treguar fansave të saj se si duket trupi i saj pa filtra.

Postimet e zhveshura vijnë disa ditë pasi këngëtarja e pop-it rishpërndau imazhet e saj të zhveshura.

Së fundi kishte zhvillime në çështjen ligjore të Britney për t’i dhënë fund kujdestarisë së saj. Më 7 shtator, babai i Britney Spears, Jamie Spears, 69 vjeç, ka paraqitur një peticion për t’i dhënë fund kujdestarisë së saj pas 13 vjetësh.

Jamie Spears e paraqiti peticionin në Gjykatën Superiore të Los Anxhelosit dhe pohoi se Britney “kishte të drejtë ta merrte këtë Gjykatë tani seriozisht nëse kjo kujdestari nuk kërkohet më”.