Bora Zemani arrin një sukses të madh, lë pas edhe Arbana Osmanin

Ajo përherë ka qenë e dashur nga publiku, por pas tradhëtisë që i bëri Donaldi me Trixën brenda BBV, fansat e kanë mbështetur tej mase, shkruan lajmi.net.

 

Që nga ai moment Bora është shndërruar në personazhin më të përfolur nga shqiptarët.

Por moderatorja shqiptare ka lënë pas krahëve historinë e shumëpërmendur, ajo po vazhdon ta bëjë punën e shkëlqyer si moderatore.

Së fundmi Bora ka arritur edhe një sukses të madh sa i përket rrjeteve sociale. Ajo arriti 1 milionë ndjekës në instagram, kështu duke lënë pas Arbana Osmanin e cila po ashtu pëlqehet shumë nga publiku.

Kujtojmë se Luana Vjollca është e vetmja moderatore shqiptare e cila numëron hiq më pak se 2 milionë ndjekës dhe pas saj radhiten Alketa Vejsiu e tani edhe Bora./Lajmi.net/