Blero merr dhuratë speciale nga ylli i kombëtares së Kosovës

Blero gjatë ditës së sotme është takuar me talentin e kombëtares së Kosovës Edon Zhegrova, nga i cili ka marrë edhe një dhuratë.

Futbollisti i cili po kalon në formë të mirë edhe tek skuadra e Basel, ia ka dhuruar një fanelë këngëtarit të kombëtares së Kosovës.

Blero pastaj ka ndarë një foto me të në Instagram dhe ka lënë mbishkrimin: Vëlla.