Blero dhe Afrona festojnë përvjetorin e fejesës

24 dhjetori është shumë i veçantë për Bleron dhe Afronën.

Blero Muharremi dhe Afrona Dika me këtë datë festojnë përvjetorin e fejesës, shkruan lajmi.net.

Këngëtari e uroi bashkëshorten përmes një fotografie në Instagram, në të cilën ka shkruar “Urime përvjetorin DASHURI”.

Për ndryshe, çifti kurorëzuan dashurinë me martesë më 21 shtator të këtij viti dhe organizuan dasmë madhështore.