Ledri Vula uron këngëtaren shqiptare për ditëlindje: Të do rrushi

Dhurata sot feston ditëlindjen.

24 dhjetori është shumë i veçantë në kalendarin e Dhurata Dorës, kjo ngase me këtë datë, ajo feston ditëlindjen, shkruan lajmi.net.

Me rastin e ditëlindjes, këngëtarja pranoi urime të shumta nga fansat, miqtë dhe kolegët.

Një urim të veçantë asaj ia bëri Ledri Vula, i cili shkruan “Urime ditëlindjen Dhurata Dora, te do rrushi”.

Kujtojmë se Dhurata po e përmbyll një vit shumë të suksesshëm, ajo shënoi arritje të madhe me këngën “Zemër” në duet me Soolikng.