Ky është urimi i Tunës për festën e Krishtlindjes

Tuna uroi besimtarët me rastin e Krishtlindjes.

Tuna Sejdiu, me anë të një postimi në Instagram, ka uruar besimtarët e krishterë me rastin e Krishtlindjes, shkruan lajmi.net.

Derisa paralajmëroi koncertin e radhës, Tuna uroi paqe, lumturi e gjitha të mirat për të gjithë qytetarët.

“Paqe, Lumturi dhe Gjithe te Mirat ne keto Krishtlindje dhe Gjithmone”, ka shkruar ndër të tjera ajo.

Kujtojmë se “Amoni” titullohet projekti i fundit muzikor nga Tuna, kurse po punon rreth këngëve të reja.