Bikini shumëngjyrëshe e pozita provokuese: Melinda shfaqet “hot” nga pushimet

Këto ditë të ngrohta, reperja shqiptare Melinda ka vendosur që ti kalojë në bregdet.

Këtë e ka bërë të ditur vet ajo përmes një postimi në rrjetin social Instagram, shkruan lajmi.net

E veshur me bikini shumëngjyrëshe nga “Christian Dior” bukuroshja shfaqej në top formë dhe mjaft atraktive.

 

“ Befasia do të zbulohet së shpejti… por në këto moment po ju tregoj si kam kaluar në deti”, ishte mbishkrimi i Melindës.

Në aspektin profesional Ademi në muajin Maj lansoi projektin e ri muzikor të titulluar “All night”.