Dalin në shitje bileta të tjera për festivalin “Sunny Hill”

Së fundmi faqja zyrtare e festivalit Sunny Hill ka dalë me një njoftim.

Në këtë njoftim thuhet se biletat e festivalit kanë dalë në shitje, shkruan lajmi.net

 

“Merr tuajën për t’u bashkuar me festën e verës”, thuhej ndër tjerash.

Kujtojmë se ky festival do mbahet me 4,5,6 dhe 7 gusht në Prishtinë.