ShowBiz Besart Halimi bëhet baba për herë të dytë

Besart Halimi bëhet baba për herë të dytë

Këngëtari i njohur, Besart Halimi është bërë baba për herën e dytë.

Lajmin për ardhjen në jetë të vajzës e bëri të ditur vetë këngëtari përmes një postimi në llogarinë e tij në Instagram.

Halimi gjithashtu ndau me fansat edhe imazhin e saj të parë, teksa bëri të ditur se kanë emri i vajzës së porsalindur është Ohana.

 

“Mirë se erdhe Ohana Halimi, Kaia u bë me motër”, ka shkruar Besarti në mbishkrimin e imazhit, teksa mori urime të shumta në hapësirën e komenteve.

Ndërkohë, kujtojmë që Besarti dhe bashkëshortja e tij, Jana Podrimaj prej kohësh janë zhvendosur në qytetin e New Yorkut në Amerikë, atje ku edhe lindi vajza e tyre e dytë.

Foto: Besart Halimi/Instagram

Ndryshe, Besarti mbetet aktive edhe me projekte të reja, së fundmi ai publikoi këngën e re “Pak dashni”.