Beatrix Ramosaj merr vëmendje me dukjen atraktive në pozën nga makina

Pas daljes nga Big Brother VIP, Beatrix Ramosaj një pjesë të mirë të kohës po e kalon jashtë Shqipërisë.

Pas Greqisë, këngëtarja e njohur ka udhëtuar drejt Paris dhe nga atje nuk kanë munguar imazhe atraktive që ndau me fansat e saj në Instagram.

Një foto ku shihet në formë të mirë dhe e veshur me shumë shije, Beatrix postoi edhe sot (e hënë), e ku dukej në formë të mrekullueshme.

Foto: Beatrix Ramosaj/Instagram

E veshur me një bluzë të gjelbër të kombinuar me pantallona të shkurtër me të njëjtën ngjyrë dhe atlete po ashtu të gjelbër, këngëtarja përshtati dukjen me syze të bardha dielli dhe një pallto me pupla të zezë.

“Moment i gjelbër”, ka shkruar Beatrix në mbishkrimin e fotografisë e që vëmendjen morën këmbët e saj joshëse, ndërsa pranoi edhe mijëra pëlqime dhe komente nga ana e fansave.

Theksojmë që gjatë qëndrimit në shtëpinë e famshme, Beatrix krijojë një lidhje dashurie me aktorin Donald Veshaj.

Foto: Beatrix Ramosaj/Instagram

Por, romanca e tyre nuk zgjati shumë dhe përfundojë menjëherë pas finales së spektaklit të njohur, të dy nuk u panë më së bashku dhe hoqën njëri-tjetrin nga Instagrami.

Ndryshe, Beatrix pas eliminimit nga BB VIP lansoi këngën “Faj”, që ishte një dedikimi pikërisht për Donaldin dhe marrëdhënien e tyre.