Bëhen bashkë motrat Kardashian-Jenner, ‘thyejnë’ rrjetin me këto imazhe

Motrat e famshme u bënë sërish bashkë.

Motrat Kardashian-Jenner, Kim, Kourtney, Khloe, Kylie dhe Kendall, u bënë bashkë për të festuar së bashku, shkruan lajmi.net.

Ato “goditën” në rrjete sociale me fotografi të shumta, në të cilat shfaqen atraktive, me veshjet që kishin zgjedhur për këtë paraqitje.

Kourtney, Khloe dhe Kendal, zgjodhën të vishen me pantallona të ngushtë, që ua theksonin format trupore, kurse të tjerat me fustane të shkurtra.

Ato dukeshin të lumtura pranë njëra-tjetrës dhe secila prej tyre ndau fotografi në rrjete sociale.

Si pothuajse zakonisht, edhe kësaj radhe nuk munguan provokimet nga disa prej tyre, Kylie, Kendall e Kim në disa foto treguan gishtin e mesit.