Arta vjen me veshjen e ngushtë nga seti i ri fotografik

Arta ka pozuar mjaft joshëse për Instagram.

Arta Nitaj ka publikuar pamje ku shihet me veshjen e ngushtë e cila i theksonte gjoksin e bujshëm asaj, shkruan lajmi.net.

Ajo u paraqit e veshur me rroba që ishin mjaft me stil, teksa pozonte për kamerën kështu duke reklamuar pasuritë trupore.

 

Ajo njihet edhe për format trupore që posedon, teksa nuk ngurron t`i shfaq ato pothuajse asnjëherë.

Fotografitë e publikuara u pëlqyen mjaft shumë nga ndjekësit ku në fokus ishin gjoksi dhe grimi interesant.