Befason Dafina Zeqiri, moti nuk e keni parë kështu

Dafina Zeqiri ka befasuar me postimin e fundit.

Këngëtarja shqiptare Dafina Zeqiri kohët e fundit është parë duke pozuar super joshëse gjysmë e zhveshur, shkruan lajmi.net.

Andaj tani ka vendosur që t’i befasoj ndjekësit e të shfaqet e mbuluar.

“Shpresoj qe ky vit do ju sjell shendet tmir maspari! Pastaj fat, lumturi dhe success ❤️ Ju Dua”, ka shkruar Dafina e cila duket se paksa me vonesë ka zgjedhur ta urojë Vitin e Ri për dallim prej kolegëve të saj këngëtarë.