Bebe Rexha zhvishet për “Cosmopolitan”

Bebe Rexha ka ndarë me ndjekësit në rrjete sociale një fotografi, në të cilën shfaqet në ballinën e revistës “Cosmopolitan”.

Në pjesën e sipërme, Bebe nuk mbante as reçipeta, ndërsa gjoksin e mbuloi me anë të duarve.

Ndërsa, poshtë ajo kishte veshur të brendshme dhe geta, duke e bërë të dukej shumë provokuese.