Arta Nitaj i’a vë “flakën” rrjetit e veshur me fustanin e shkurtër

Arta Nitaj është njëra ndër modelet më seksi shqiptare.

Pothuajse secili postim i saj merr vëmendje dhe komentohet, shkruan lajmi.net.

Gjatë ditës së djeshme, modelja ka shpërndarë disa fotografi të reja në profilin e saj në këtë rrjet social duke provokuar.

Arta ka pozuar me një fustan të shkurtër duke vënë në plan të parë kthesat e njohura të fizikut të saj.

Ajo ka mahnitur me dukjen duke marrë mijëra pëlqime vetëm disa minuta pas publikimit të fotografive.