Arta Nitaj e parezistueshme, vjen me poza ‘hot’ nga Dubai

Arta Nitaj ka publikuar pamje ku shihet duke shijuar kohën e ngrohtë e veshur vetëm me rroba-banje të cilat i theksonin linjat trupore, shkruan lajmi.net.

 

Bukuroshja së fundi ka filluar pushimet në Dubai ku edhe festoi ditëlindjen e 25-të, teksa edhe ndau pamje nga festa e organizuar pikërisht për ditën e saj të veçantë.

 

Arta postoi pamje të reja nga pushimet, teksa shihet duke shijuar ditën në bikini ngjyrë blu dhe me grim e dukje mjaft natyrale.