Arjola publikon fotografi nga pushimet, duket shumë tërheqëse

Arjola Demiri, aktorja e njohur shqiptare kohëve të fundit është bërë shumë e komentuar.

Pjesëmarrja e saj në “BBV” ka bërë që aktorja të tregojë më shumë rreth jetës së saj personale dhe asaj profesionale, shkruan lajmi.net.

Pas përfundimit të spektkalit, dhe pjesëmarrjes në intervista të ndryshme duket se aktorja ka vendosur që të pushoj paksa.

Aktorja së bashku me fëmijët ka vendosur që pushimet t’i kaloj në Brezovicë.

Përmes rrjetit social “Instagram” aktorja ka ndarë foto nga pushimet ku ajo ajo duket shumë tërheqëse. Ndërsa mbi këtë fotografi ajo ka shkruar se tempratura tani mund të ngriten.

“Tempraturat nga ky moment vetëm mund të rriten” mbishkroi Arjola në fotografi.

Kujtojmë së Arjolës stafi i “BBV” i ka dhuruar asaj një banesë në Tiranë dhe lidhur me këtë aktorja u ndie shumë falënderuese.