Arjola Demiri me pozë atraktive në fustan të bardhë

Arjola Demiri duket për mrekulli në fotografinë e fundit.

Arjola Demiri është goxha akive me fotografi të reja në rrjete sociale, në të cilat shfaqet shumë joshëse, shkruan lajmi.net.

Së fundi, aktorja ka publikuar një imazh në rrjete sociale, në të cilin kishte veshur një fustan të bardhë.

Ajo mbante një kurorë me lule dhe dukej tërheqëse në fustanin e shkurtër.

Kujtojmë se Arjola Demiri së fundi ka qenë e angazhuar në filmin “I Love Tropoja” të Ermal Mamaqit.