Modelja seksi injoroi keq Ronaldon: Ia lashë ‘seen’

Modelja ruse Viktoria Odintcova thotë se Cristiano Ronaldo i ka shkruar në Instagram.

Modelja ruse Viktoria Odintcova  ka pohuar se e injoroi Cristiano Ronaldon shkruan TheSun, transmeton lajmi.net.

Zeshkanja me flokë kaçurrela ka pesë milionë ndjekës në Instagram dhe në mesin e ‘fansave’ të saj ishte edhe futbollisti.

Duke folur në emisionin rus ‘Makarena’, ajo u pyet nëse superylli i Juventus-it ndonjëherë i ka pëlqyer një nga postimet e saj.

Por modelja zbuloi se ai i kishte lënë një mesazh shumë kohë më parë.

26-vjeçarja tha: “Kjo ndodhi … Ai (Ronaldo) madje më shkruajti. Ishte kohë më parë. Ai shkroi,” Përshëndetje, si jeni? ”

“Unë e fshiva mesazhin dhe nuk u përgjigja”, shtoi ajo.

“Sigurisht që nuk i dhashë një shans të vetëm. Njoh vajza të tjera të cilave ai i ka shkruar, kështu që menjëherë kuptova se si ishin gjërat dhe çfarë ai dëshironte të bënte”, përfundoi ajo.

Ndërsa, Ronaldo nuk ka bërë asnjë koment për pretendimet e Odintvoca.