Pas Duas, edhe Rita lë frutat e detit dhe shijon ushqimin tradicional shqiptar

Rita Ora ka provuar disa ushqime tradicionale shqiptare në pushime.

Rita Ora bashkë me familjen e saj po relaksohet në pushime, në Saint Barth, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja po e përmbyll në mënyrën më të mirë vitin 2019, duke marrë energji për t’u rikthyer fuqishëm më 2020.

Së fundi, Rita postoi disa video në Instagram, me të cilat tregoi se në pushime po ushqehen me disa ushqime tradicionale shqiptare.

Përveç saj, edhe Dua kishte publikuar një imazh, me të cilin kishte treguar se pp ngrënë qebapat më të mirë shqiptarë në Bronx.