Ardit Gjebrea publikon foton e realizuar 27 vite më parë krah Pirro Çakos

Ardit Gjebrea është aktiv në rrjete sociale, shkruan lajmi.net.

Ai me ndjekësit në Instagram ndan fotografi të ndryshme, qoftë nga ato në ambientet e punës apo edhe jashtë saj.

Së fundmi ka zgjedhur që të kthehet në kohë dhe ta publikoj një foto të realizuar 27 vite më parë.

Pranë tij shihet Pirro Çako të cilin edhe e ka etiketuar./Lajmi.net/