Arbenita tregohet e hapur me ndjekësit, tregon për problemin në trupin e saj

Modelja e njohur shqiptare, Arbenita Ismajli, njihet për pozat seksi dhe komentohet mjaft shumë lidhur me format e përkryera trupore.

Mirëpo nuk qenka gjithçka ashtu si duket në fotografi dhe këtë nuk ka hezituar ta pranoje dhe ajo vetë.

Kështu, Arbenita ka treguar se së fundmi i janë shfaqur strija në zonën e stomakut.

“Tani kam shenja strijash edhe në stomak gjithashtu”- ka shkruar modelja krahas fotos, duke lënë të kuptohet se ky nuk është vendi i vetëm i trupit që ka këtë imperfeksion.

Me këtë ajo la të kuptohet se ani pse nuk është perfekte nuk e ka problem ta pranoj.