Aida Doçi publikon baladën “Nana”

Aida Doçi ka publikuar projektin e ri muzikor, i cili kësaj radhe ka për temë nënën.

Për tekstin dhe muzikën u kujdes Fatmir Muja, e orkestroi Agon Neziri, kurse videoklipin e publikoi Imagine Films.

Producent të kësaj kënge ishin Fatmir Muja dhe Pika, ndërsa projekti u dedikohet të gjitha nënave.

Më poshtë mund ta dëgjoni projektin e ri muzikor nga këngëtarja Aida Doçi, me titull “Nëna”.