Arbenita Ismajli tërheq vëmendjen me fustanin e zi të ngjitur pas trupit

Modelja e njohur shqiptare, Arbenita Ismajli, ,mbetet si njëra ndër modelet shqiptare më të përfolura, shkruan lajmi.net.

Ajo së fundmi ka rrëmbyer vëmendjen e ndjekësve me paraqitjen e fundit, ndonëse kjo ishte nga koha kur ende nuk e kishte barkun e fryrë.

Arbenita ka pozuar për rrjetet sociale me fustan të zi teksa në fytyrë shkëlqente me grim të lehtë dhe flokët i kishte larguar nga fytyra./Lajmi.net/