Arbenita Ismajli ekspozon linjat perfekte në veshjen e ngushtë

Dhe, Arbenita Ismajli po e shijon kohën me vajzën derisa po ndan edhe postime në rrjete sociale, shkruan lajmi.net.

Së fundmi, ka publikuar imazhe të reja e veshur me një fustan të shkurt me ngjyrë të bardhë teksa ka pozuar e buzëqeshur para kamerës.

 

Bukuroshja brune ka ekspozuar figurën e saj perfekte trupore ku pranë mban karrocën e vajzës.

Ndryshe, Arbenita tashmë po e kalon kohën më shumë me vajzën e saj dhe siç duket ka pauzuar pak nga setet fotografike.