Arbana dhe Eduardi festojnë sot ditëlindjen, kaq vite kanë diferencë

Moderatorja Arbana Osmani dhe regjisori Eduard Grishaj sot feston ditëlindjen.

Çifti kanë ditëlindjen në të njëjtën ditë.

Arbana sot feston ditëlindjen e 39-të ndërsa Eduardi sot mbush 33 vjet, pra moderatorja është 6 vite më e vjetër se regjisori.

Ndryshe dyshja kanë disa vite së bashku dhe janë prindër të një djali.