Fero tregon kur do ta publikojë “diss”-in për Unikkatilin

Ai këto ditë është në qendër të mediave rozë.

Fjala është për rep-artistin Fero i cili pas publikimit të këngës së Unikkatilit nuk ka të ndalur me reagime.

Ai vazhdon të bëjë deklarata të forta ndaj reperve tjerë Mozzik dhe Unikkatil në rrjetin social Instagram, e përveç kësaj ai ka paralajmëruar këngën e re e cila do të jetë “DISS”.

Kjo këngë do publikohet sonte nga ora 20:20, e këtë e ka bërë të ditur vet rep-artisti përmes një InstaStory.

Ndryshe ende nuk ka pasur ndonjë reagim nga Unikkatil apo Mozzik lidhur me këto akuza.