Anglezët fitojnë 7-0 ndaj Maqedonisë

Anglia ka mposhtur Maqedoninë me rezultat 7:0 në “Old Trafford” në Mançester, përcjell TV21. Maqedonia në pjesën e parë pranoi 3 gola, ndërsa në pjesën e dytë edhe 4 të tjerë.

Golashënuesit e ndeshjes ishin H.Kane, B.Saka, dhe M, Rashford.