Almeda Abazi zbulon emrin e vajzës që do e sjell në jetë

Dhe, Almeda po ndanë imazhe të shumta në rrjete sociale derisa po i shijon ditët e fundit të shtatzënisë, shkruan lajmi.net.

Sapo ka publikuar një fotografi në Instagram bashkë me nënën dhe motrën e saj e cila zbuloi edhe emrin e vajzës. Modelja dhe Tolga kanë vendosur ta quajnë Alina.

 

“Alina me gjyshen & tezen”, ka shkruar në mbishkrimin e postimit ajo.

Ndryshe, Almeda dhe bashkëshorti i saj i festuan ditëlindjen e dytë ditën e djeshme, djalit të tyre Efehan./Lajmi.net/