Albatriti befason gruan me këtë dhuratë

Albatrit Muçiqi dhe Egzona Ibrahimi janë ndër çiftet më simpatike të estradës.

Këngëtari së fundi i ka bërë një befasi të bukur bashkëshortes, ai i dhuroi një palë vathë të brendit “Louis Vuitton”.

Egzona publikoi një fotografi në Instagram, ku tregoi dhuratën që e pranoi nga burri.

Për ndryshe, çifti janë prindër të tre fëmijëve, Amelia si dhe binjakët Elia dhe Erald.