Albatrit Muqiqit mund t’ia ngatërrojnë gruan me Xhensila Myrtezajn

Albatriti po ashtu vie nga dy prindër të njohur për publikun, shkruan lajmi.net.

Me kalimin e viteve edhe Albatriti ka filluar të marrë famë po aq sa Nysreti dhe Merita.

Ai tanimë është edhe i martuar dhe baba i tre fëmijëve.

Jo rrallë herë është vënë në qendër të vëmendjes edhe gruaja e tij Egzona, e cila pas ndryshimit të fundit po duket identik si Xhensila.

Po ju si mendoni?/Lajmi.net/