Aksidentohen dy makina në Shkup, ka të lënduar (FOTO+VIDEO)

Një aksident trafiku ka ndodhur sonte në orët e mbrëmjes në Fushë Topanë ku dy makina janë përplasur me njera tjetrën.

Në këtë aksident njëri nga pjesmarrësit ka mbetur i lënduar dhe menjëherë i është dhënë ndihma e parë, thanë dëshmitarët për TV SHENJA.