Aksident zinxhiror në qendër të Shkupit, përfshihen pesë makina

Pesë vetura janë përplasur në rrugën “11 Tetori” në qendër të Shkupit.

Aksidenti zinxhiror ka ndodhur pasi ishte ndezur drita jeshile në semafor në kryqëzim.

U dëgjuan 4 goditje të forta dhe u ngrit pluhur i bardhë për shkak të airbags. Por fatmirësisht nuk ka pasur persona të lënduar.

Pritet që në vendin e ngjarjes të arrijë policia dhe të jep detaje për aksidentin.