Afrona e surprizon Tarën me këtë dhuratë

Afrona shumicën e rasteve e dëshmon që ka raporte superior me Tarën.

Çifti duke qenë gjithmonë aktiv në rrjete sociale me momente nga përditshmëria e ndajnë pothuajse çdo moment me ndjekësit që kanë.

Këtë herë ishte Blero ai i cili ka publikuar dy personat më të rëndësishëm të jetës së tij, bashkëshorten dhe vajzën e tij Tarën.

Bashkëshortja e këngëtarit në pamjet e publikuara shihet duke i dhuruar një kapelë vajzës së Bleros, e cila shihet mjaft e lumtur teksa e sheh dhuratën, të cilën pastaj e provon. /Kosovarja/

YOU