Jonida Vokshi publikon foton e parë shtatzënë

Moderatorja e njohur shqiptare, Jonida Vokshi, së shpejti do të bëhet nënë.

Ky lajm ishte bërë i ditur pak pasi ajo dhe aktori Besnik Krapi e kanë kurorëzuar dashurinë me martesë.

Ndërsa tani ishte Jonida ajo e cila e ka publikuar imazhin e parë si shtatzënë. Moderatorja foton e ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram.

Në foton e postuar ajo shihet duke e shijuar borën përreth.