Afrona Dika ndan foton e fundit për këtë vit

2019-ta mund të konsiderohet një nga vitet më të mira në jetën e Afronës.

Afrona Dika ka qenë shumë e komentuar gjatë vitit në media rozë për shkak të martesës me Bleron, dhe herë pas here për shkak të fotove ku ajo ekspozonte format trupore.

Ajo pak më parë ka publikuar foton e fundit për këtë vit kalendarik, e veshur me një bluzë të kuqe në një kombinim me xhinse të zeza ajo duket shumë elegante.

Kujtojmë se në shtator të këtij viti Afrona dhe Blero kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë.