Adrola Dushi shfaqet e mrekullueshme me dekoltenë e hapur

Ndonëse ka vite që është zgjedhur “Miss” ajo vazhdon të konsiderohet si femra më e bukur shqiptare me një bukuri origjinale, e thjesht dhe pa ndërhyrje, shkruan lajmi.net.

Adrola së fundmi ka postuar një foto ku është shfaq joshëse duke reklamuar gjoksin me dekoltenë e hapur.

 

Modelja pozën e realizoi në profil teksa paraqitjen e saj e plotësoi me disa vath me gur të ccmuar.

Me anë këtij postimi, modelja njoftoi për panairin e bukurisë “Beauty Fair Albania” që do të mbahet më 17, 18 dhe 19 shtator.

 

Përndryshe, bukuroshja është nënë e një djali nga martesa e mëparshme.