Adrola Dushi publikon video teksa shfaq linjat trupore me poza në det

Modelja e njohur shqiptare, Adrola Dushi së fundi ka filluar pushimet e saj.

Ajo ka vendosur që këto pushime t’i shijojë në jug të Shqipërisë, shkruan lajmi.net.

Modelja po kalon momente të bukura në bregdetin shqiptar, teksa ka ndarë edhe një video ku ka vënë në fokus linjat e saj trupore.

“Vallëzoni me valët, lëvizni me detin, lëreni ritmin e ujit të çlirojë shpirtin tuaj”, ka shkruar ajo krah videos.

Ndryshe, Adrola konsiderohet si njëra ndër modelet më të bukura dhe më seksi shqiptare./Lajmi.net/