Adrola Dushi lë pa fjalë me dukjen në fustanin e zi

Modelja shqiptare shpesh është shquar si ikonë e bukurisë, shkruan lajmi.net.

Adrola ka postuar sot disa foto të reja me të cilat ka marrë tejet vëmendje me paraqitjen unike.

Veshur me një fustan të zi të hapur tek këmba dhe me dorëza të zeza e të gjata ajo la pa fjalë me dukjen e mahnitshme.

Ajo nuk harroi që këto foto ti dedikoi pikërisht sot për nder të festës së 28 nëntorit, gjë e cila u kuptua sipas mbishkrimit të saj.

“Është gjithmonë një shkëlqim ndryshe kur feston dhe gëzon për vendin tënd. Shqipëri të mbaj me vete ♥️🖤”, ka shkruar Adrola./Lajmi.net/