Adelina vë në pah dukjen natyrale në imazhin me pak grim në fytyrë

Adelina shkëlqen me paraqitjen e fundit.

Adelina Ismaili kohën e fundit iu kthye ekranit, por këtë herë si prezantuese, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja e njohur ka kohë që ka lënë pas angazhimin në muzikë, por edhe përmes rrjeteve sociale azhurnon fansat për të rejat rreth saj.

Në fotografinë e fundit, të cilën e realizoi pasi mori një trajtim për fytyrë, Adelina u shfaq me vetëm buzët e lyera.

Ajo vuri në pah dukjen natyrale, ndërsa tregoi se vazhdon ende të qëndrojë në formë shumë të mirë.

Adelina është e martuar me Val Krasniqin dhe bashkë kanë një djalë, Uliksin.