Adelina Thaçi kujton Cimën në 6 mujorin e vdekjes

Këngëtarja kosovara ka kujtuar babain e saj, humoristin e njohur Cimën i cili vdiq para 6 muajve.

Theksojmë se Cima ndërroi jetë si pasojë e komplikimeve me Covid 19, duke lënë pas gruan dhe fëmijët e tij.

 

Sot Adelina e ka vizituar tek varri teksa ndau foto bashkë me vajzat e saj.

“6 muaj pa ty Bab, dhimbje e mall… Kujtimi për ty qoftë i përjetshëm…!, shkroi Adelina.