Adelina Tahiri flet rreth planeve për një fëmijë të tretë

Këngëtarja Adelina Tahiri është e martuar me avokatin maqedonas, Serjozha Markov, shkruan lajmi.net.

Ajo njihet për jetën luksoze që e bën, e të cilën e ekspozon vazhdimisht në rrjete sociale, teksa sjell pamje nga përditshmëria e saj.

Së fundi, këngëtarja i është përgjigur pyetjeve të fansave në Instagram, të cilët donin të dinin detaje nga jeta private dhe ajo profesionale.

Një ndjekës i shkruan “A ke mendu me e pa veten nene per here te dyt”.

Duke publikuar fotografi me barkun e rrumbullakosur nga shtatzënia e parë, Adelina u përgjigj “Shume shpejt”.

Artistja nuk është shumë akitve në muzikë vitet e fundit, “Përgjithmonë” mbetet kënga e fundit e saj.