Adelina Ismaili një kukull e ‘gjallë’ në fotografinë e fundit

Dhe, Adelina Ismaili e ka treguar këtë edhe me imazhin e fundit të publikuar, shkruan lajmi.net.

Në profilin e saj zyrtar në Instagram sonte ka ndarë një imazh teksa shihet se grimi e ka transformuar plotësisht.

Me makijazh profesional dhe balluke, Adelina Ismaili duket e perfeksionuar dhe të pa të metë e konsideruan edhe ndjekësit dhe miqtë me komente.

Ajo arriti të marrë 1,423 pëlqime në fotografi dhe komente gjithashtu./Lajmi.net/