A ka në plan Shkurte Gashi të bëjë dasmë, flet vet ajo

Emisioni “Mirage”, erdhi sërish këtë të premte.

Njëra nga storiet këtë javë ishte edhe ajo për dasmën e Robin Krasniqit dhe Marigones, shkruan lajmi.net

Numër i madh i mysafirëve ishin të ftuar në këtë dasmë ku u panë edhe shumë fytyra publike.

Ndër mysafirët e ftuar ishte edhe këngëtarja Shkurte Gashi ku tregoj urimin që ka për çiftin.

Përveç këtyre ajo për “Mirage” foli edhe për dasmën e saj dhe tregoi se a ka në plan të bëjë.