“6 vjet plot dashuri dhe lumturi”, Rashica me dedikim romantik për gruan

Partnerja e futbollistit Milot Rashica sot feston ditëlindjen, me këtë rast nuk munguan urimet e shumta për të.

Natyrisht se për urimin më të bukur për të, u kujdes partneri i saj, Milot Rashica, i cili publikoi një imazh të shkrepur në ashensor.

“6 vjet plot dashuri dhe lumturi, dhe dhurata më e madhe nuk ka ardhur akoma 🙏Urime ditëlindjen 🎉 @belkiz_kera”, ka shkruar ai.

Për ndryshe, Milot Rashica dhe Belkiz Kera pritet që së shpejti ta marrin epitetin prindër për herë të parë.