4 muaj pas dasmës, Jonida Vokshi në pritje të ëmbël

Jonida Vokshi dhe Besnik Krapi së shpejti do të bëhen prindër për herë të parë. Burime për revista “Who” kanë bërë të ditur se Jonida është në shtatzënë dhe çifti po jetojnë ditët më të bukura në pritje për t’u bërë prindër.

Jonida dhe Besniku u martuan në shtator të vitit që lamë pas me një dasmë madhështore nga “Ami Event”.

Së fundmi Jonida njoftoi se do rikthehet në ekran si pjesë e jurisë së “Top Talent”.