“12 orë në spital”, Dafina Zeqiri tregon prapaskenat e këngës “Vuj”

Dafiina Zeqiri ka treguar prapaskenat e këngës “Vuj”.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri, së fundmi e ka publikuar projektin e saj më të ri muzikor, shkruan lajmi.net.

Kënga “Vuj” u pëlqye shumë nga publiku mirëpo për të ardhur deri te ai rezultat Dafina ka punuar shumë.

Nëpërmjet një postimi ajo ka treguar se pas 12 orë qëndrimi në spital prapë se prapë ia doli dhe mburret me fuqinë që sipas saj ka femra.

“12 orë pas daljes nga spitali, sërish një performancë e fortë. Fuqia e femrës”, ka shkruar Dafina pranë postimit.