Aktorja e famshme provokon nga shtrati

Aktorja e njohur për të gjithë ka provokuar rënd nga shtrati.

Aktorja dhe modelja e njohur, Pamela Anderson, e ka publikuar një foto në të cilën duket tejet joshëse, shkruan lajmi.net.

Ajo me ndjekësit në Instagram e ka ndarë imazhin ku shfaqet gjysmë e zhveshur në shtrat.

Pranë postimit ajo është shprehur se ndihet e lodhur dhe se ka nevojë për gjumë.