Zbulohet se çfarë u bisedua mes Mourinhos dhe Kloppit pas ndeshjes

Një gol i Roberto Firminos në minutën e 90’, ia solli tre pikë Liverpoolit, që tani kryeson në kampionatin anglez.

Pas ndeshjes, pati një bashkëbisedim mes Jose Mourinhos dhe Jurgen Klopp.

Tani janë mësuar fjalët e asaj bisede.

“Unë i thash atij që skuadra më e mirë humbi”, deklaroi Mourinho pas ndeshjes, përcjell lajmi.net.

“Ai nuk u pajtua, por është mendimi i tij”.